Yükleniyor ...

ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ

Volvo Construction Equipment tarafından sunulan geniş çaplı, yüksek kaliteli ürün yelpazemize göz atın !

Şehirden kaçış için mükemmel bir otomobil

Yaptığımız her şey insanlardan ilham alınarak tasarlanıyor.

YÜKSEK YAKIT VERİMLİLİĞİ

Kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan Yakıt Raporu ile makinenizin yakıt verimliliğine ilişkin çok değerli bilgiler edinin.

Hakkımızda

Akça Makina Otomotiv İletişim San. Ve Tic. A.Ş. Şubat 2001 yılında Volvo İş Makinaları'nın yetkili bayisi olmuştur. İzmir, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Aydın, Manisa, Muğla, Antalya, Isparta, Burdur ve Uşak illerinde Volvo İş Makinaları satış, servis ve yedek parça hizmeti vermektedir. Akça Makina aynı zamanda Denizli ve Antalya illerinde Volvo Otomotiv Satış & Servis hizmetleri vermektedir.

Günümüz itibariyle Akça Makina 91 çalışanı, 6 şubesi, 33 servis aracı ile sorumluluk alanındaki bütün Volvo kullanıcılarına satış, servis ve yedek parça hizmetini aksatmadan, müşteri odaklı çözümleriyle vermektedir. Profesyonel satış ve satış sonrası kadromuz, 2001 yılından bugüne kadar olan gelişmemizdeki en önemli etkendir.


Bilgi Toplumu Hizmetleri

KVKK Politikamız

KVKK Başvuru Formu

Vizyon

Ülkemiz ve yakın komşularında, bulunduğu her sektörde liderliğe aday olan, tüm iş ortaklarıyla iyi ilişkiler içinde değer yaratan, bulunduğu her sektörde ülkenin ilk 5 firmasından birine sahip olan grup olmaktır.

Bu vizyonun gerçekleşmesi için Akça Makina & Otomotiv A.Ş. yıllık dönemlerde ara hedefler belirleyecek ve bu hedeflerin sonuçlarını gözden geçirecektir.

 

Misyon

Geleneklerinden aldığı gücü, çağdaş üretim ve yönetim teknikleri ile birleştirerek, yetişmiş insan kaynağı ile hızla gelişen ve müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinen bir grup olmaktır.

VOLVO' dan AKÇA'ya ödül...

Akça Makina & Otomotiv A.Ş. 13 Ocak 2018 de düzenlenen VOLVO Dealer Excellence Awards – Bayi Mükemmellik Ödülleri’nde bu yıl da başarısını korudu. Volvo tarafından Antalya’da düzenlenen “Yetkili Volvo Bayi Toplantısı” kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde Denizli Akça ,En iyi yetkili satıcı ikinciliği ödülüne layık görüldü

Detay

Marble 2018 Fuarındayız...

28-31 Mart 2018 tarihlerinde İzmir’de gerçekleşecek olan Marble 2018 Fuarı'ndaki standımıza tüm Volvo severleri bekliyoruz. Fuar süresince standımızda sergilenecek makinalarımızı yakından inceleme ve bilgi alma fırsatını kaçırmayın! Mermer sektörünün ilk tercihi yıllardır hiç değişmedi. Liderlik yolculuğumuzu birlikte sürdürdüğümüz mermer sektörüne teşekkürlerimizle.

Detay

Akça Makina & Otomotiv Antalya Plaza

Akça Makina & Otomotiv A.Ş. 2017 - Antalya’ daki yeni plazamızda Volvo iş makinaları, otomobil, satış, servis ve yedek parça ile hizmetinizdeyiz. Teknik donanımımız ve uzman kadromuzla Volvo teknolojisini ve kalitesini sizlere tanıtmak için; "Siz neredeyseniz, biz yanınızdayız."

Adres : Altınkale Mah. Akdeniz Bulvarı No:299 Döşemealtı ANTALYA - 0242 221 20 30

Detay